Neurografikos kūrybinės dirbtuvėlės

NeuroGrafika – tai kūrybiškas vidinio bei išorinio pasaulio transformavimo metodas, naudojant popieriaus lapą ir pieštukus. Šio instrumento pagalba, galime greitai, efektyviai, estetiškai ir gražiai formuoti ir transformuoti gyvenimo kokybę taip, kaip mes patys norime.

NeuroGrafika – tai metodas, galintis iš esmės pakeisti Jūsų gyvenimą ir padaryti jį kupiną gausos, laimės, puikių santykių ir vidinės ramybės. Nebūtina mokėti gražiai piešti, reikia tik galėti rankose laikyti pieštuką ar markerį.

Kūrybinės dirbtuvėlės skirtos visiems, kurie norėtų geriau pažinti save, gyvenimą ir realizuoti kuo daugiau savo galimybių potencialo. Turėti vidinės jėgos siekti užsibrėžto tikslo ir visada jį pasiekti.

Trukmė: nuo 2 iki 3 val.

Minimali grupė: 3 žmonės, kaina 20€ 1 asmeniui.

Grupėms virš 10 žmonių, kaina 15€ 1 asmeniui.

Vaikams iki 10 metų nemokamai.

Maksimali grupė 20 žmonių, kaina 15€ 1 asmeniui.

Kaina 2 žmonėms — 60€

Rezervuoti reikia prieš 7 dienas. Rezervuojant prieš 2—6 dienas – laikas pasirenkamas pagal esamą užimtumo situaciją.

Edukacijai reikalingomis priemonėmis pasirūpina edukacijos vedėja.

VEDA: Jūratė Rutkauskienė – sertifikuota NeuroGrafikos Specialistė, mandalų ir energetinių paveikslų kūrėja, žolininkė, M. Norbekovo sistemos dėstytojo asistentė, įvairių savišvietos renginių ir mokymų organizatorė. Esu dėkinga likimui, kad galiu dalintis savo sukaupta patirtimi su Jumis ir kūrybinio proceso dėka drauge kurti šviesos oazę.

Jūratė Rutkauskienė